Cast de Dion

 

Cast de Dion olarak her biri kendi alanında uzman olan kadromuz ile çalışmalarımızı dizi, sinema , yazar , yönetmen , yayıncılık ve reklam projelerinde sürdürmeye devam ediyoruz. Cast, model, dizi, sinema, reklam, katalog çekimleri ve oyuncu ajansı olarak hedefimiz her zaman profesyonel kişileri bu sektöre kazandırabilmektir.

Ajansımıza başvuran kişiler profesyonel kadromuz tarafından özenle seçilerek oyuncu olmak isteyen adaylara bu sektör ile ilgili olan tüm eğitimler eksiksiz bir şekilde verilmektedir.

Böylelikle sektör içerisindeki en iyileri ülkemize kazandırmaktayız.

Bizlere başvuran kişilere aktarmak istediğimiz ilk bilgi her zaman oyunculuğun emek ve süreklilik isteyen eğitimlerden ibaret olduğu bilgisidir. Amacımız defile, moda çekimleri, dizi, film ve sinema sektörleri ile birlikte tanıtım alanında yer alabilecek kişileri hazırlayabilmektir.

Modellerimiz için gerekli olanları araştırdıktan sonra onların özel yeteneklerini ön plana çıkartarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen adayların isteklerine göre değerlendirmelerimizi yaptıktan sonra dizi ve sinema sektörüne adaylarımızı hazır hale getirmekteyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

01

Cast de Dion olarak bir çok alanda uzman ekiplerimizle sizlere destek veriyoruz. Eğitim programları ve etkinlikler düzenleyerek sizleri sektöre hazır hale getiriyoruz.

Misyonumuz

02

Yayın evi politikamız ile birlikte production ve cast’ın da bünyesinde olduğu dışa bağlı olmayan kendi projelerini perdelere taşıyan bir aile olmamız için bu işe gönül vermiş en iyi adayları ailemiz arasında görmekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

03

Her kişinin hayalleri olduğu gibi bizimde hayalimiz sizlerin hayallerini gerçekleştirmek.